Nabídka práce

pozice :  Projektant ocelových konstrukcí - statik

pracoviště: Ostrava/Brno

Náplň práce:

  • návrhy ocelových konstrukcí

  • statické a dynamické posouzení prutových a deskových konstrukcí

  • vyhotovení technické dokumentace, podkladů pro detail engineering

  • konzultace s vedoucími projektu, příp. se zákazníky formou technických jednání, nebo telekonferencí

  • příležitostná krátkodobá činnost u zákazníka, nebo v místě stavby

Nabízíme:

  • zajímavou práci se zahraničními zákazníky

  • vstřícný a zkušený kolektiv v klidném prostředí

  • možnost odborného růstu

  • pružnou pracovní dobu

  • motivující platové ohodnocení

  • individuální přístup

  • čerpání zaměstnaneckých benefitů

  • nástup ihned

Požadavky:

  • vzdělání VŠ/SŠ technického směru

  • autorizace v oboru Statika a dynamika staveb výhodou

  • základní znalost práce s výpočtovými programy (SCIA engineer)

  • komunikativní znalost anglického jazyka, dále německý jazyk výhodou

  • základní znalost MS Office

  • znalost orientace ve výkresové a technické dokumentaci

  • aktivní, týmový, odpovědný a flexibilní přístup k plnění úkolů

Dotazník

Pokud máte zájem o nabízenou pracovní pozici, kontaktujte nás, prosím, pomocí následujícího dotazníku, případně elektronickou poštou na adrese: job@avs-design.cz. Všem zájemcům o práci odpovíme.

Vyberte pracoviště

AVS design s.r.o.

  • Sídlo firmy
    Družstevní 162, 74764 Horní Lhota

  • Kancelář Ostrava
    Matrosovova 31
    70900 Ostrava - Mariánské Hory

  • Kancelář Brno
    Hlavní 101, 62400 Brno - Komín

  • IČO: 25825976 | DIČ: CZ25825976

  • ID datové schránky: 49xpzkp
  • Evidováno u Krajského soudu v Ostravě spisová značka: C 19639

QR kód

kancelář Ostrava